GTOS TERAPİ ile Ağrılara Son

GTOS TERAPİ ile Ağrılara Son

GTOS terapi yöntemi ile bel, boyun, diz ağrıları, kireçlenme ve daha birçok ağrı şikayetlerine son verildiği belirtiliyor.
Uygulamanın ameliyatsız, iğnesiz, ışınsız bir yöntem olduğunu belirten Uzman Fizyoterapist Erkut Akın GTOS terapi hakkında merak edilenleri cevapladı.

gtos terapi

GTOS Terapi nedir ?

 “Kas iskelet sistemi rahatsızlıklarında tek seans kadar hızlı bir fizik tedavi metodudur” diyen Uzman Fizyoterapist Akın, yöntemin; kendine özgü ve patentli bir cihaz yardımı ile doğru basıncın, doğru noktalara uygulanarak gerçekleştiğini belirtti.
Akın, “Kronikleşmiş bel boyun ağrılarında, kireçlenmede, halk arasında kulunç olarak tabir edilen sıkıntılı, sabah kalktığınızda yorgun kılan fibromiyaljiye bağlı ağrılara kadar, diz problemlerinde, ayak bileği yaralanmalarında kısacası yumuşak dokuyu ilgilendiren tüm ağrılarda uygulanabiliyor” şeklinde konuştu.
Tek seansla ağrılara veda edilen yöntemin hiç bir yan etkisinin olmadığını belirten Akın, şu ana kadar 7 bin vakada uygulanan yöntemde hasta memnuniyet oranının %85,6 olduğunu ve söz konusu yöntemin özel eğitilmiş GTOS Terapist ünvanlı uzman fizyoterapistler tarafından yapıldığını söyledi.
Türkiye genelinde şubeleşme altyapı çalışmalarının devam ettiğini belirten Akın, oluşan yoğun talebin, kısa bir süre içerisinde ülke genelinde birçok ilde yetiştirilecek uzmanlarca karşılanacağını söyledi.Kaynak: Trt haber

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir