Toptan Bayan Pijamaları www.toptanpijama.org’ da

TOPTAN PİJAMA, Toptan bayan pijama;  İstanbul şehri, tekstil konusunda tasarımdan, imalatta önde gelen şehirlerden birisidir ve bu yüzden ekonomik ürün arayanlar için ilk adrestir. İstanbul Pendik’ te lastikli çarşaf ürün segmentinde kendini ispatlamış ve bugün sektörün önde gelenlerinden olan Gül Tekstil firması, şimdide en ucuz ürünü üretmek parolasıyla kapri, şort, pijama ve anne bluzu imalatına Redrose markasıyla girdi.toptan pijama

Anadolunun nerdeyse bütün illerine sevkiyat yapan firma günde 3.000 ayda 70.000 parça  imalat kapasitesiyle çalışıyor. Rakamlar değişkenlik göstermekte olup 70.000 ve üzerine çıktığı görülmüş ve firmanın kısa vadedeki hedeflerinde yılda 1 milyon parça, giyim ve çarşaf imalat hacmi vardır. Fiyat politikasında en ucuzu olmalı iddiasıyla yola çıkan firma yetkilisi Belma Özkan, ”Fiyat politikamız aynı şekilde devam edecektir” şeklindeki ifadesiyle de iddiasının arkasında duruyor.

İstanbul’ da rastlayabileceğiniz en ucuz toptan pijama, toptan kapri, şort ve anne bluzlarını bulabileceğiniz firma kalite konusundada taviz vermiyor.

Anadoluda giyim ürünleri satıyorsanız bu muhteşem fiyatları kesinlikle görmeniz gerekli.

Firmanın ürünlerini görebilceğiniz sitesi www.toptanpijama.org

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir