Rüyada Köpek Görmenin Anlamı

Rüyada Köpek Görmek;

Ev köpeği görmek zalim bir düşmana, av köpeği elde edilecek menfaate. Tazı; ehli için yöneticiliğe, diğerleri için güç ve varlık sahibi olmakla birlikte insanlıktan nasibi olmamaya.

Köpeği öldürmek düşmana galip gelmeye, köpeklerle birlikte havlamak maksadın haıl olmasına, Av köpeklerinin ava çıkması, insanların birlikte yapacağı bir iş ve harekete yahut herkes için hayırlı gelişmelere,Av köpeklerinin şehre dönmeleri sessizlik ve işsizliğe, Köpekler dünya ehli insanlara, güvenlik güçlerinin yardımcılarına, bekçiye yahut bidat sahibi kimseye.

Köpek eti yemek düşmandan gelecek mala yahut ona galip gelmeye, Çoban köpeği, ev halkını kötülüklerden koruyan ve komşularıyla iyi geçinen insana, Köpeklerle sohbet etmek gizlenmeye.

Ev köpeği, sadık olmakla birlikte alçak yaratılıştı bekçi yahut yardımcıya, Köpeğin yediği yalı görmek, malını başkasından kıskanan cimri ve açgözlü bir kimseye, Ashab ı Kehf in köpeğini görmek firar etmeye, korku ve hapse; bu köpeği kent içinde görmek vekilliğini yenilemeye delalet eder.

Köpeğin ısırdığını görmek, iyi bir arkadaşınız sebebiyle sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Köpekler uluyor veya havlıyorsa isteklerinin gerçekleşeceğine ve güven içinde olacağına, eğer köpekleri öldürdüğünü görürse, düşmanlarını alt edeceğine yorumlanır.

Çirkin köpek, bir düşmanınız olduğunun işaretidir. Eğer köpek sevimli ve elinizi yalıyorsa, gerçek dostlara sahip olacağınız anlamına gelir.

Köpek sevenler için rüya dost, sevmeyenler için ise düşmandır. Havlayan bir köpek, yakın dostlarınızın tavsiyelerini dikkate almanız gerektiğinin işaretidir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir