Tansu Polatkan Emekli olsun Diyenler

Diye grup kurdurtmayın adama. Şaka bi yana Tansu Polatkan yıllardır olimpiyatları, veya ulusal müsabakaları düzgün Türkçesiyle anlatan bir spor spikerimizdir. Fakat, artık futbol farklı anlatılıyor, yada anlatılmalı. Az önce Japonya – Kamerun maçının ilk yarısını izledik, en kötü futboldu, hakem kötü, oyuncular kötü, maç yavaş üstüne Tansu Abinin yavaşlığı olayı bitirdi. Öyle spikerler var ki maç kötüyse kendisi başka şeyler anlatıp bağlayabiliyor veyada yorumcuya gerek bırakmazksızın yorumlayabiliyor.

Futbol; içerisinde; dripling, darp, şut, pas, derin pas, penaltı, şut, gol bir sürü hareket barındıran tempolu bir spor dalı, sayın Polatkan Türkçenize saygımız sonsuz eyvallahta, satranç müsabası sunarmış gibi hiç bir vurgu yapmadan, aynı ses tonuyla (ki çok ciddi ve resmi bi havası var) maç anlatmanız gerçekten çekilir gibi değil Trt yönetimine de bu şikayetimi bildirecem uamrım yanlız değilimdir, madem Trt bizim için var, haatır olayını bitirsin artık.

Arasıra Trt dede sesini duyduğum Okay Karacan gibi bir efsane dururken Tansu Polatkana görev vermekte nedir, Futbolcular artık çok hızlı ama Tansu Polatkan yaşlandı. Hadi TRT kırma bizi Okay Karacan al bir Johannesburg bileti

Sohbete katılın

1 yorum

  1. Geri bildirim: oyyla.com
Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir