Tuzla Volkswagen Servis | GEBZE VW Servis

Eğer sizde bir İstanbul da; Tuzla, Pendik, Kartal veya  Gebze gibi semtlerimizde  ikamet ediyor ve yakın çevrenizden bir  Volkswagen Özel Servisi arıyorsanız o halde sizlere sahip olduğu motor tamir tecrübeleri ile, yalnızca ‘‘telefonunuzdan aracınızın motorunu dinletmenizle” bile arızasını söyleyebilecek kadar deneyimli.

Durumunuza en uygun çözüm önerisini yapacak kadar pratik ve yeni model araçlar ve arıza bulma ve çözme konularında son teknolojiden yararlanacak kadar yenilikçi, genç  ve çözüm bulmayı hayat tarzı haline getirmiş personeli ile her daim yüzünüzü güldürecek Beta Özel Servis ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

Aracınızın yolda kalması, periyodik bakım süresinin gelmesi ya da ses veya çekiş konusunda bir sıkıntı hissettiğiniz durumlarda Etap Özel Servise ulaştığınız takdirde, sorununuzun çözülmeye başladığından emin olabilir ve rahatlayabilirsiniz.

Volkswagen Tiguan, Jetta, Passat, Golf başta olmak üzere tüm Volkswagen otomobil modelleri için tamir, bakım, boya, kaporta hizmetleri vermekteyiz. Volkswagen dışında Audi,  Seat, Skoda  ve Bmw marka araçlar içinde hizmet vermekteyiz

Kuzeyde Orhanlı ve Aydınlı gibi Büyük Organize sanayi sitelerinin çok yakın olan ve İçmelere gelmeden önce hemen sağ tarafta bulunan Tuzla Küçük Oto Sanayi Sitesi’ nde giriş kapısından sonra 20 mt. İleride sağ tarafa dönüp, soldan 3.sırada bulunan servisimiz sanayi sitesine girdikten kısa süre sonra bulabileceğiniz mesafededir.  Tabelamızı gördüğünüz anda gülümsemeye başlayabilirsiniz evet buldunuz, tam olarak burdayız. Sizlerle tanışıp kalitemizi göstermek bizi mutlu edecektir.

 

Kaynak: http://vwservis.blogspot.com.tr/2014/04/tuzla-volkswagen-servis.html

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir